Wakacje w Alpach

Wyjazdy w Alpach kojarzą Ci się tylko z zimowym szaleństwem na nartach? A gdyby tak klasyczny pobyt nad morzem zamienić na aktywny wypoczynek w górach? Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty wakacji w Dolomitach! Gwarantujemy moc atrakcji, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczestników.

Wakacje w Alpach to oferta skrojona na miarę potrzeb wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. W ramach letnich podróży pod Dolomitach oferujemy ciekawy program wyjazdu, dostosowany do różnych grup wiekowych – dzieci, młodzieży i dorosłych. Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z doświadczenia i profesjonalizmu Dolomiti Adventure.  

Wyjazdy wakacyjne - Dolomity

Dolomity, leżące w północno-wschodniej części Włoch to raj dla narciarzy i niezapomnianych górskich widoków. Doskonałe trasy zjazdowe oraz liczne ferraty co zimę przyciągają w ten region tysiące zwolenników aktywnego wypoczynku. Nie każdy z nich wie, że Dolomity zachwycają również latem. Piękna pogoda i mniejsza liczba turystów to nie jedyne zalety wakacji w tym miejscu.

Podróż po Dolomitach będzie nie lada gratką dla fanów wycieczek pieszych i rowerowych, na których czekają malownicze trasy. Nie zawiodą się też amatorzy adrenaliny – im polecamy udział w w spływach kajakowych, zip line, windsurfing oraz rafting. Po dniu pełnym wrażeń zapewniamy nocleg w komfortowym i dogodnie zlokalizowanym hotelu lub apartamencie z widokiem na Dolomity.

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj