Windsurfing

Marzą Ci się wakacje na desce, a nie w oczekiwaniu na wiatr? A może dopiero planujesz swoją przygodę z windsurfingiem! Zacznij ją z Dolomiti Adventure! Jako doświadczony organizator wakacyjnych wyjazdów zabierzemy Cię na aktywny wypoczynek w jednym z najlepszych spotów windsurfingowych w Europie – nad malownicze jezioro Garda! Jeśli stawiasz pierwsze kroki na desce, zapraszamy do udziału w szkoleniu, prowadzonym po polsku przez wykwalifikowanego instruktora windsurfingu. Po wprowadzeniu w świat deski, wody i wiatru  do Twojej dyspozycji będą wypożyczalnia sprzętu i przechowalnia. A to wszystko z gwarancją idealnych warunków pogodowych!

Wakacje z windsurfingiem

Potrzebujesz krótkiej przerwy od windsurfingu? Nic prostszego. Oprócz doskonałych fal, nad jeziorem Garda skorzystasz także z wielu innych atrakcji zarówno w wodzie i na lądzie. Gwarantujemy, że z nami przeżyjesz aktywne niezapomniane wakacje w iście włoskim stylu. Zapraszamy na wspólny wyjazd do Włoch!

Windsurfing Garda

Włochy,  Jezioro Garda

- szkolenie po polsku, wypożyczalnia, przechowalnia - pewny wiatr - wakacje we włoskim stylu - liczne dodatkowe aktywności sportowe

szczegóły

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj