Opinie

Jak oceniasz nasze wycieczki?
Statystyka opinii
0
0
0
0
136
Komentarze
Piotr Gdynia 04-09-2021

Wybraliśmy się na wycieczkę w nieznany nam region Dolomitów - Tre Cime. Dolomiti Adventure zorganizowało nam pobyt oraz kilka trekkingów m.in. wokół Tre Cime di Lavaredo. Korzystaliśmy również z wycieczek rowerowych (m.in. do sąsiedniej Austrii). W okolicy polecamy również wycieczkę do Cortina d'Ampezzo oraz nad jeziorko Braies.

Maria z Warszawy 31-08-2021

W sierpniu cała rodziną pojechaliśmy do Włoch nad jezioro garda. Dzieci uczyły się pływać na Windsurfingu, a popołudniami robiliśmy wycieczki rowerowe. Szkółka, w której dzieci się uczyły profesjonalnie przygotowana do zajęć, instruktorzy doświadczeni , dzieci były zachwycone. To był cudowny wakacyjny tydzień. Polecamy.

Anna Potoczyńska 31-08-2021

W sierpniu skorzystaliśmy z oferty pobytu z trekkingiem i rowerami w Moenie. Przecudne widoki, wspaniałe trasy górskie, pensjonat Festil - miły, rodzinny. Wypożyczyliśmy rowery elektryczne - coś wspaniałego w górach. Za rok też chętnie się z Wami wybierzemy :)

Janusz L. 29-08-2021

Organizowałem dla znajomych wyjazd rowerowy do Val di Fassa i Cortiny. Dolomiti Adventure przygotowało propzycje noclegów, trasy rowerowe oraz wypożyczalnie rowerów. Ostatecznie wybraliśmy opcję z przewodnikiem co było znakomitym rozwiązaniem, nie traciliśmy czasu na szukanie drogi, a i dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o regionie. Polecam gorąco.

aga be. 29-08-2021

wyjazd rowerowy po Dolomitach świetnie przygotowany. Noclegi w małych pensjonatach i schroniskach na trasie. W Molveno hotel z pięknym widokiem na jezioro. Trasa, którą wybraliśmy to łatwiejszy technicznie wariant Country (można skorzytać z Expert). Świetny przewodnik, transport bagaży przez biuro. Piękne widoki i super pogoda.

Andrzej B. 25-08-2021

Pobyt w Torbole był bardzo udany. Hotel Piccolo Mondo bardzo dobry, blisko bazy windsurfingowej. Szkolenie windsurf bardzo fajne (po polsku), sprzęt nowy. Biuro Dolomiti bardzo pomocne, widać że znają region. Dobrze doradzaja co robić, gdzie zjeść.

Monika W-B 24-08-2021

Byliśmy uczestnikami wyjazdu Active Garda. Każdego dnia była inna aktywność. Nam najbardziej podobał się canyoning i via ferrata. Piękna była też wycieczka rowerowa do zameczku Toblino. Mąż z dziećmi wybrali się też na downhill na rowerach. Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Martyna 23-08-2021

Dziękujemy za wspaniały wyjazd rowerowy. Południowy Tyrol jest przepiękny. A rowery elektryczne to nasza nowa pasja :)

Marta A. 23-08-2021

Biuro bardzo pomocne przy układaniu tras wędrówek w Val di Fassa i Fiemme. Hotel Faloria prosty, ale porządny. Nic więcej nie oczekiwaliśmy.

Karol z Wrocławia 22-08-2021

Uwielbiam chodzić po górach. W tym sezonie letnim wybrałem się na trekking z Dolomiti Adventure. Ciekawie było przejść trasy, które zazwyczaj zjeżdżam zimą na nartach. Świetny hotel z basenem i smacznym jedzeniem, do tego pięknie widoki. Nic tylko wracać. Polecam

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj