Narty w Alpach

Planujesz urlop w Alpach? Szukasz sprawdzonego organizatora wyjazdów narciarskich do najpopularniejszych ośrodków Włoch, Austrii i Szwajcarii? Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Dolomiti Adventure. Znajdziesz w niej starannie wybrane propozycje wypoczynku na nartach w niezwykle atrakcyjnych cenach.  

Z myślą o potrzeb i oczekiwaniach naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę wyjazdów narciarskich. Od lat w Dolomiti Adventure oferujemy w Alpach wypady rodzinne, wycieczki firmowe, typu Free Ski oraz Ski Safari. Dla miłośników wyjątkowo atrakcyjnych cen przygotowaliśmy szeroki wybór hitów cenowych i promocji last minute.  

Organizacja i gwarancja jakości

Wiemy jak sporym wyzwaniem może być dla naszych klientów kompleksowa organizacja wyjazdu narciarskiego do Włoch, Austrii lub Szwajcarii. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oferujemy im profesjonalne doradztwo w doborze optymalnej oferty wypoczynkowej w hotelach, które sami osobiście sprawdziliśmy.

Niezmiennie dopasowujemy się do różnych potrzeb naszych klientów. To dlatego nasza szeroka oferta wyjazdów obejmuje liczne pasma górskie, a w nich – najpopularniejsze ośrodki narciarskie i dogodnie zlokalizowane hotele. To sprawia, że od 2007 roku zaufały nam tysiące klientów, dla których Dolomiti Adventure zorganizowało niezapomniany wyjazd narciarski w świetnej cenie.

O Dolomitach

Dolomity, położone w Alpach Wschodnich, to jeden z regionów wybieranych najchętniej przez miłośników wyjazdów narciarskich. Nie bez powodu – to pasmo górskie we Włoszech oferuje nie tylko zapierające dech w piersiach widoki, ale i kilometry tras zjazdowych, świetną bazę noclegową oraz wiele innych atrakcji dla rodzin, grup znajomych czy uczestników wyjazdów firmowych.

To właśnie w Dolomitach przetestowaliśmy obiekty noclegowe – hotele i apartamenty, które z całym przekonaniem polecamy wszystkim naszym klientom. Komfortowo wyposażone obiekty, dogodnie zlokalizowane w malowniczych dolinach, będą gwarancją niezapomnianego wypoczynku podczas wyjazdu narciarskiego do Włoch.  

Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów narciarskich i do skorzystania z doradztwa w zakresie organizacji pobytu w Dolomitach. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i pomoc w wyborze optymalnej cenowo propozycji pobytu w najciekawszych regionach górskich w Europie.

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj