DLACZEGO WARTO WYJECHAĆ NA NARTY Z NAMI?

1. GWARANCJA JAKOŚCI  

Wybieramy i sprawdzamy wszystkie obiekty osobiście. Nasze doświadczenie pozwala nam na zaproponowanie Państwu najlepszej oferty. Staramy się aby wszystkie obiekty dawały gwarancję udanego wypoczynku. Dostosowujemy  się do różnych potrzeb naszych klientów.

Posiadamy jedną z najszerszych na rynku ofert narciarskich przede wszystkim w Austrii i Włoszech. Z każdym rokiem rozszerzamy ją o dodatkowe regiony. Już wkrótce pojawią się oferty wyjazdów do Szwajcarii i Francji.

2. BEZPIECZEŃSTWO KLIENTÓW

- działamy od 2007 roku, zaufało nam tysiące klientów

- posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty wymagane przez przepisy prawa oraz Gwarancję ubezpieczeniową, udzieloną przez renomowane towarzystwo ubezpieczeniowe AXA o numerze 02.147.452 na kwotę 120.618,40 PLN

- ograniczamy kontrakty  gwarancyjne z hotelami, co sprawia, że nie zostajemy z wolnymi pokojami, które musimy wyprzedawać za wszelką cenę i poniżej kosztów zakupu

-   za Państwa pobyty płacimy jeszcze przed Państwa przyjazdem

- nie korzystamy z czarterów, co sprawia, że nie musimy wyprzedawać miejsc poniżej kosztów zakupu.

- jesteśmy zaufanym partnerem włoskich regionów: Trentino, Veneto, Sud-Tirol oraz austriackiego Tyrolu. 

3. PROFESJONALNE DORADZTWO

Sami jesteśmy pasjonatami gór i narciarstwa. Co roku objeżdżamy stacje narciarskie oraz proponowane przez nas obiekty, aby mieć dla Państwa rzetelną i pełną informację i trafnie dobrać dla Państwa wymarzony urlop narciarski. Spotykamy się z władzami regionów, zarządzającymi stacjami narciarskimi oraz hotelami. Doskonale znamy regiony i trasy narciarskie i co najważniejsze wszystkie obiekty z naszej oferty. 

Każdy klient jest dla nas ważny i wyjątkowy. Nie jesteście dla nas Państwo numerem rezerwacji, tylko osobami, z którymi staramy się zbudować długotrwałą relację opartą na zaufaniu. Opiekujemy się Państwa rezerwacją od pierwszego kontaktu z biurem do momentu powrotu z urlopu.

4. POLSKIE BIURO

Rezygnując z zakupów wyjazdów narciarskich u naszej konkurencji: touroperatorów z Niemiec, czy platform internetowych typu booking.com, a kupując u nas wspieracie Państwo rozwój polskiej gospodarki. My w przeciwieństwie do nich:  podatki odprowadzamy w Polsce, tworzymy miejsca pracy w Polsce wspieramy polskie firmy.  Usługę, którą Państwo u nas otrzymujecie jest ciągle na najwyższym poziomie w cenach konkurencyjnych nawet z potentatami rynku.

5. CENY

Nie chcemy rywalizować tylko ceną, ale przede wszystkim jakością. To, że wyróżnik CENY pojawia się na samym końcu, nie oznacza to że ceny nie są dla nas ważne. 

Lata współpracy z hotelami i rezydencjami sprawiły, że mamy wynegocjowane wyjątkowo atrakcyjne ceny.  U nas kupujecie Państwo zakwaterowanie zawsze w oficjalnej cenie hoteli, a wielu przypadkach znacznie poniżej oficjalnych cen. Nie boimy się porównywania naszych cen z konkurencją. Wręcz zachęcamy do tego. Nie boimy się znaczących touroperatorów, ale i platform rezerwacyjnych typu Booking.com. 

Dodatkowo rezerwując u nas, otrzymujecie  zniżki na skipassy, wypożyczalnie sprzętu czy szkolenia narciarskie.

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj