Alpy Last Minute - dlaczego warto skorzystać z oferty dolomiti-adventure.pl?

Spis treści

Nasi rodacy lubią wyjeżdżać na wakacje i chętnie wolny czas spędzają poza granicami kraju. Klientami biur podróży są osoby, które swój urlop planują z dużym wyprzedzeniem, ale nie brakuje też podróżników ceniących spontaniczność i błyskawicznie podejmujących decyzje o wyjeździe.

Oferty letnie last minute już zdobyły olbrzymią popularność. Nadszedł czas na to, by korzystać także z tanich wyjazdów na narty. Wycieczka last minute w Dolomity to znakomity sposób na spędzenie aktywnej jesieni i zimy w luksusowych warunkach, z gwarancją śniegu i za niewielkie pieniądze.

Czym są oferty last minute?

Oferty last minute są niezwykle popularne w branży turystycznej, a często stanowią nawet 20-30 procent sprzedanych wycieczek. Biura podróży już na wiele miesięcy przed sezonem kupują miejsca w samolotach i hotelach dla swoich klientów. Kiedy zbliża się data rozpoczęcia turnusu, a wciąż miejsca na nie są wolne, pracownicy biur decydują się, by sprzedać je nawet za ułamek ceny. Dzięki temu nie tracą wszystkich poniesionych kosztów.

Proponowane klientom w ostatniej chwili wakacje są najtańsze na dwa dni lub nawet na dzień przed terminem wyjazdu. Takie promocje wymagają od turystów szybkiego podejmowania decyzji o wyjeździe. Kojarzą się jednak ze znakomitymi okazjami, których nie można zmarnować. Zwykle jednak są to oferty ograniczone i może się okazać, że dwie osoby mogą na takie wakacje polecieć, ale dla rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół miejsca już nie będzie. Klient nie ma też dużego wyboru, jeśli chodzi o hotel i dokładną jego lokalizację.

Do kogo skierowana jest oferta last minute?

Last minute to przede wszystkim rozwiązanie dla osób, które wyjeżdżają spontanicznie, są elastyczne, bo wykonują wolne zawody lub nie są ograniczone czasowo. To także propozycja dla tych turystów, którzy mogą podjąć decyzję o wyjeździe właściwie z dnia na dzień, jak i dla tych, którzy nie szukają konkretnego kierunku. To często też oferty dla osób, którym przeszkadza hałas i tłok w szczycie sezonu, a mogą i wolą wypoczywać w miesiącach wiosennych lub jesiennych.

Wielu turystów nastawia się tylko na last minute i dzięki niskim cenom jeździ na wakacje dwa razy do roku. Warto pamiętać, że przy rezerwacji atrakcyjnej wycieczki liczy się szybka decyzja, a nawet kilkugodzinna zwłoka jest szansą dla innych osób, które nie mają obiekcji, decydują się błyskawicznie i są natychmiast gotowe do wyjazdu.

Na ofertę last minute nie powinny decydować się osoby, które marzą o konkretnym kierunku i wybrały już wymarzony, polecany hotel. W takim przypadku czekanie do ostatniej chwili i na ofertę last minute bywa ryzykowne, ponieważ chętnych na dokładnie taki sam wyjazd może być wielu. Takim klientom zaleca się wykupienie wycieczki w regularnej cenie, nawet na kilka miesięcy przed wyjazdem. Jej cena jest wyższa, ale duży wybór kierunków i większej liczby miejsc gwarantowany.

Czym oferty na ostatnią chwilę różnią się od tych normalnych?

Oferty last minute są przede wszystkim najtańszymi z dostępnych wycieczek. Nie oznacza to jednak, że mają niższą wartość. Podróżując w ten sposób, można wypoczywać tanio, chociaż nie byle jak. Osoby, które wykupiły wycieczkę na ostatnią chwilę, mają prawo do takiego samego zakwaterowania i mogą oczekiwać takiej samej obsługi. Klientom tym oferuje się równie wygodne miejsca w samolocie i taki sam dostęp do atrakcji, jeśli nie były one w żaden sposób limitowane i nie trzeba było rezerwować ich wcześniej. Poza tym podróżni mają identyczne prawa także w przypadku reklamacji.

W jakim terminie od zakupu wycieczki last minute jest wyjazd?

Jak sama nazwa wskazuje, last minute to wycieczka, którą kupuje się na kilka dni, a czasami nawet na kilkadziesiąt godzin przed wyjazdem, zwykle nie wcześniej, niż na tydzień przed podróżą. To oznacza, że przed wyjazdem należy mieć niezbędne dokumenty (np. ważny dowód osobisty lub paszport). Przy dobrej organizacji i wprawie pakowanie zajmuje niewiele czasu, więc jeśli dojazd na lotnisko czy inne miejsce zbiórki nie stanowi problemu, na wakacje można wyjechać bardzo szybko. Wyjeżdżając na narty last minute, warto pamiętać, że podczas zjazdów niezbędna jest dobra kondycja. O sprawność należy zadbać wcześniej i już w domu przygotowywać się do spędzania długich godzin na ach i do prawdziwego zimowego szaleństwa.

Oferty last minute od Dolomiti-Adventure.pl

Klienci biur podróży przywykli do ofert last minute prezentowanych na wiosnę, latem czy wczesną jesienią. Przyzwyczajają się także do tego, że podobnie tanie wycieczki oferują touroperatorzy organizujący wyjazdy zimowe na narty, między innymi w Dolomity. Dolomiti-Adventure.pl skupia się przede wszystkim na sprzedaży zimowych wycieczek do Włoch i Austrii. W Dolomitach bowiem od wczesnej jesieni po wiosnę leży śnieg, a stoki narciarskie i wyciągi są idealnie przygotowane na przyjazd turystów z całego świata.

Miejscowi właściciele hoteli oferują wygodne noclegi, smaczne wyżywienie i wiele atrakcji dla całych rodzin. Dolomity to znakomity kierunek podróży dla osób, które świetnie radzą sobie na nartach, jak i dla tych, które dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem nauki jeżdżenia na dwóch lub jednej desce.
Wśród ofert last minute w Dolomity, znaleźć można wiele atrakcyjnych kierunków, od włoskiego Val Di Sole, po austriackie Kaprun.

Ceny za tygodniowy wyjazd zaczynają się od kilkuset złotych za tydzień pobytu w wygodnym apartamencie u stóp wyciągu narciarskiego, a cena obejmuje nocleg, wszystkie media oraz obsługę sprzątającą. Dla osób, które pragną wypocząć i cieszyć się piękną, zimową aurą, podczas gdy w Polsce panuje ponura jesień, jest to oferta niezwykle atrakcyjna i godna polecenia.

Warto pamiętać, że Dolomiti-Adventure.pl nie tylko oferuje promocyjne wyjazdy, ale przedstawicielom biura przede wszystkim zależy na wygodzie klientów i jakości oferowanych usług w sprawdzonych ośrodkach turystycznych. To oznacza, że wykupione noclegi będą komfortowe, położone blisko najważniejszych stoków narciarskich, a hotele, z którymi współpracuje touroperator, są wysoko oceniane przez turystów na całym świecie.

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj