Włochy

Alpe di Siusi

Alpe di Siusi to ośrodek narciarski położony w pobliżu słynnej doliny Val Gardena. To malownicze miejsce znajduje się na wysokości pomiędzy 1800 a 2300 m. n.p.m., co sprawia, że na 60 kilometrach dobrze przygotowanych tras narciarskich panują doskonałe warunki przez cały sezon zimowy. Miejsce to to jest doskonale zorganizowane, co sprawia, że mimo dużej liczby turystów, nie odczujemy tu tłoku.  Jeśli chodzi o Włochy oraz tamtejsze góry, Alpe di Siusi jest jedną z tych propozycji, które mogą spełnić oczekiwania początkujących narciarzy. Aż 80% tras, które się tu znajdują, to trasy łatwe i bezpieczne. Co ciekawe, w ośrodku tym znajduję się także jeden snowpark z typowymi przeszkodami dla miłośników freestyle’u. On również przystosowany jest dla osób dopiero rozpoczynających treningi. 

Narty i noclegi

Wyjazdy do Alpe di Siusi to doskonale zaplanowane wczasy, które są w stanie spełnić oczekiwania każdego turysty. Wszystko to ze względu na doskonałą infrastrukturę tego ośrodka. Znajdziemy tu nowoczesne hotele o wysokim standardzie obsługi, które sprawią, że szybko poczujemy się jak w domu oraz komfortowe apartamenty dla osób ceniących spokój, przestrzeń i prywatność. Warto dodać, że Alpe di Siusi to miejsce, w którym nie brakuje restauracji serwujących doskonałe, regionalne jedzenie. Możemy tu również skorzystać z szerokiej oferty atrakcji, takich jak: lodowisko, kuligi konne, baseny i strefy SPA. Dzięki temu każda osoba odpoczywająca w tym miejscu może znaleźć idealne propozycje dla siebie i miło spędzić czas. 

Hotele i apartamenty:

Hotel Scherlin

Włochy,  Alpe di Siusi Val Gardena

od 550 euro/os./tydzień

- 5 km od wyciagów Val Gardena i Sella Ronda oraz Alpe di Siusi

- spa, jacuzzi oraz basen infinity

- doskonały stosunek jakości do ceny

szczegóły

Hotel Haus an der Luck ***

Włochy,  Alpe di Siusi Val Gardena

od 364 euro/os./tydzień

- 18 km od tras narciarskich Val Gardena i 16 km od tras Alpe di Siusi - strefa wellness z basenem - doskonałe opinie od gości hotelowych

szczegóły

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj