Włochy

Val Gardena

Val Gardena to miejsce dla osób, które odwiedzają Dolomity po to, by każdego dnia móc cieszyć się doskonałymi warunkami narciarskimi. Co ciekawe, miejscowość ta bardzo często gości sportowców, którzy walczą tu o Puchar Świata w narciarstwie alpejskim. Opinie o tym rozległym ośrodku są jak najbardziej pozytywne. Val Gardena to miejsce, w którym znajdziemy zróżnicowane trasy narciarskie. Co ważne, doskonale bawić się tu mogą nie tylko miłośnicy narciarstwa zjazdowego, ale również snowboardziści oraz osoby trenujące narciarstwo biegowe. Znajduje się tu bowiem aż 100 kilometrów trasy biegowej o wysokim standardzie. Na szczególną uwagę zasługuje też trasa widokowa Sella Ronda, która zachwyca niesamowitym krajobrazem.

Apartamenty i noclegi

Jak już zostało wspomniane, Val Gardena to miejsce, w którym często organizowane są wysokiej rangi zawody sportowe. Nie brakuje tu nowoczesnych i w pełni przygotowanych na przyjęcie gości obiektów, w których znajdziemy noclegi o wysokim standardzie. Przyjazna obsługa chętnie udziela gościom informacji na temat tras, zjazdów oraz atrakcji w okolicy co jest dodatkowym atutem. Decydując się na nocleg w Val Gardena możemy wybrać jeden z komfortowych hoteli, np. Hotel Somont, który wyróżnia się ekskluzywną ofertą dla wymagających oraz dostępem do strefy wellness, lub też zdecydować się na jeden z przestronnych apartamentów, które znajdują się w kameralnych, stylizowanych na góralskie budynkach. Każdy z nas może znaleźć więc nocleg na miarę swoich potrzeb. 

Hotele i apartamenty:

Hotel Scherlin

Włochy,  Alpe di Siusi Val Gardena

od 550 euro/os./tydzień

- 5 km od wyciagów Val Gardena i Sella Ronda oraz Alpe di Siusi

- spa, jacuzzi oraz basen infinity

- doskonały stosunek jakości do ceny

szczegóły

Apartamenty Casa Metz

Włochy,  Val Gardena

Santa Cristina di Val Gardena

szczegóły

Hotel Haus an der Luck ***

Włochy,  Alpe di Siusi Val Gardena

od 364 euro/os./tydzień

- 18 km od tras narciarskich Val Gardena i 16 km od tras Alpe di Siusi - strefa wellness z basenem - doskonałe opinie od gości hotelowych

szczegóły

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj