Wyjazdy do Alp Last Minute

Zimowy urlop tuż, tuż a Ty wciąż nie wiesz gdzie go spędzić? Szukasz wyjątkowej propozycji wyjazdu narciarskiego ? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – specjalne oferty last minute! Zabierzemy Cię w Alpy włoskie lub austriackie, zawsze w super cenie i z gwarancją jakości. Sprawdź aktualne promocje na wyjazdy narciarskie w sezonie zimowym.  

Wśród specjalnych ofert znajdziesz najlepsze wyjazdy przygotowane z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów. Wypad rodzinny? Free Ski? Ski Safari? A może wycieczka firmowa? Tylko u nas zebraliśmy prawdziwe hity cenowe, które przypadną do gustu dorosłym, dzieciom i młodzieży w każdym wieku.  

Na narty i wypoczynek

Z przyjemnością zabierzemy Cię do najpopularniejszych ośrodków narciarskich we włoskich i szwajcarskich Alpach. Dzięki ofertom last minute skorzystasz z dziesiątek kilometrów doskonale utrzymanych tras zjazdowych. A po dniu pełnym wrażeń i aktywności – wypoczniesz w komfortowym i dogodnie zlokalizowanym hotelu bądź apartamencie.  

Nie czekaj nim ktoś Cię ubiegnie! Bądź na bieżąco ze specjalnymi ofertami wyjazdów narciarskich w Alpy. Wybierz najlepszą z nich, zarezerwuj szybko i wygodnie i ciesz się wymarzonymi zimowymi wakacjami na stokach we Włoszech, Austrii lub Szwajcarii. Zapraszamy do wspólnej podroży z Dolomiti Adventure.

Nie znaleziono lokalizacji dla podanych parametrów wyszukiwania

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj