Garda Active

pakiet aktywności górskich i wodnych

dowolne terminy

wykwalifikowani przewodnicy i instruktorzy

Wyślij zapytanie

GARDA ACTIVE - to tygodniowy pakiet aktywności, który realizowany jest w przepięknej scenerii jeziora  Garda. W czasie pobytu możecie skorzystać z wielu bardzo ciekawych aktywności takich jak canyoning, kursy wspinaczki, trekking, vie ferrate, nordic walking oraz wycieczki rowerowe. Poza tym warto spróbować swoich sił w sportach wodnych: windsurfingu, żeglarstwie czy katamaranach. Po aktywnym dniu można relaksować się na plaży w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności.

Program ramowy aktywności:

Niedziela - trekking, wycieczka górska z przewodnikiem, w trakcie której będziecie mieli okazje podziwiania niezwykłych widoków. 

Poniedziałek - canyoning, emocjonująca aktywność polegająca na pokonywaniu kanionów, potoków górskich i wodospadów. Z części można skakać, z innych zjeżdżamy na linie. Maksimum emocji gwarantowane. Nie wymagane jest wcześniejsze doświadczenie ani specjalne przygotowanie fizyczne czy techniczne.

Wtorek - wycieczka na rowerach górskich, w trakcie której przejedziecie przez przepiękną widokowo trasę. Do wyboru będzie kilka wariantów oraz różne stopnie trudności tras. Trasa zostanie dobrana do waszych umiejętności i oczekiwań. Będzie prowadzić asfaltową ścieżką rowerową lub górskimi szlakami rowerowymi. Dla chętnych możliwość ekscytującego zjazdu.

Środa - dzień wolny lub próbna lekcja windsurfingu lub na katamaranach. Do wyboru jedna z dwóch aktywności na wodzie. W obu przypadkach początkującym proponujemy krótką teorię oraz lekcja na wodzie (3h), dla zaawansowanych doskonalenie techniki w warunkach ślizgowych.

Czwartek - tego dnia mamy okazję do poznania tajników wspinaczki skałkowej. Program dla początkujących zawiera wprowadzenie i lekcję na skałkach ok 4-5 h, a dla zaawansowanych możliwość doskonalenia techniki pod okiem doświadczonych instruktorów. Wszystko odbywa się na niezwykłych skałach w okolicy miasteczka Arco, wspinaczkowej stolicy Europy.

Piątek - via ferrata, wycieczka górska z przewodnikiem górskim specjalnie przygotowanymi i zabezpieczonymi szlakami z użyciem podstawowych technik alpinistycznych. W czasie ferraty będziecie mogli podziwiać przepiękne panoramy oraz przeżyć niezwykłe emocje. Trudność szlaku dostosowana jest do umiejętności i oczekiwań.

Jeżeli chcesz się skoncentrować na jednej dyscyplinie proponujemy:

- 3 i 5-dniowych kursach wspinaczki (poziom podstawowy i zaawansowany)

- kursy windsurfingu

- katamarany

- wycieczki na rowerach górskich i szosowych 

Zakwaterowanie

do wybranego programu sugerujemy następujące opcje zakwaterowania:

w Torbole: 

Hotel Caravel ****

Hotel Holiday ***

Apartamenty Torbole

w Pietramurata (ok. 20 km od jeziora)

Hotel Daino *** - SUPER CENA!!! 7 noclegów z wyżywieniem HB od 215 euro/os.

Terminy i ceny

Możecie sami komponować swój pakiet aktywności oraz wybrać terminy wyjazdu. Nasza baza czeka na Was od kwietnia do października. Zapraszamy!!!

Poniżej ceny poszczególnych aktywności :

trekking 49 euro

via ferrata 59 euro

windsurfing (lekcja próbna 3h) - 57 euro

wspinaczka (lekcja próbna 3h) - 59 euro

kajak + wspinaczka + skoki 69 euro

canyoning - 72 euro

TydzieńPokojeCenaSkipass

Kontakt

Dolomiti Adventure

87-100 Toruń, ul. Wiśniowieckiego 50

Tel.: +48 56 477 98 20 
E-mail: info@dolomiti-adventure.pl 

Obserwuj nas:

  

Newsletter

Otrzymasz 100zł rabatu na pierwsze zamówienie!

kliknij tutaj