Wyjazdy firmowe i integracyjne do Alp (Incentive) - Dolomiti Adventure

Wyjazdy firmowe i incentive

Grupowe wyjazdy narciarskie to doskonały sposób, by ciekawie i aktywnie spędzić czas w gronie znajomych, rodziny czy współpracowników. W Dolomiti Adventure wiemy o tym doskonale i dlatego naszym klientom oferujemy bogaty wybór wyjazdów grupowych do najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Alpach.

Zainteresowanym grupom proponujemy zarówno wyjazdy letnie, jak i w sezonie zimowym. Dbając o niezmiennie wysoką jakość naszych usług, organizujemy wycieczki od A do Z – od dogodnego dojazdu w Alpy, przez zakwaterowanie w komfortowym hotelu lub apartamencie, po dostarczenie grupie licznych atrakcji na miejscu.  

Oferta wyjazdów integracyjnych

W szczególności zachęcamy do udziały w wyjazdach integracyjnych, których ofertę stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania firm. Imprezy integracyjne w Alpach to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć białe szaleństwo na alpejskich stokach z niezapomnianymi imprezami do białego rana.  

Wyjazdy w firmowym gronie dają wyjątkową szansę, by podszkolić swoje umiejętności narciarskie i zacieśnić więzi ze współpracownikami. Przekonaj się o tym już dziś – sprawdź naszą atrakcyjną ofertę zimowych wyjazdów w Alpy do Włoch, Szwajcarii oraz Austrii. Wysoka jakość i przystępne ceny gwarantowane!