Apartamenty Cervinia

12 km od tras narciarskich Cervinia - Zermatt apartamenty w górskim stylu możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji

od 94 euro/os./tydzień

Wyślij zapytanie
Rezydencja Rezydencja położona jest w miejscowości Antey w odległości ok. 12 km od tras narciarskich Cervinia - Zermatt (Valtourneche). Kompleks składający się z 13 apartamentów w typowo góralskim stylu, wykonanych z kamienia i drewna, idealny do letnich i zimowych wakacji dla całej rodziny . Każdy posiada łazienkę z prysznicem i pralką, salon z telewizorem z kanałami satelitarnymi, kominkiem, piekarnik, zmywarka do naczyń i dużą lodówką z oddzielną zamrażarką powyżej; centralne ogrzewanie gazowe, podziemny parking oraz depozyt na narty. Wyposażenie apartamentów jest w rustykalnym stylu Doliny Aosty. Apartamenty na parterze przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta są akceptowane. Każdy apartament posiada wyjście do ogrodu lub balkon.
Apartamenty
Dwupokojowy apartament: 4 osobowy, 40 m kw.:salon- jadalnia z dwuosobową kanapą, aneks kuchenny, 1 sypialnia dwuosobowa, 1 łazienka z prysznicem, WC, bidet, umywalka.

 

Trzypokojowy: dla 6-8 osób, 60 m2.: salon-jadalnia z dwuosobową kanapą, aneksem kuchennym, 2 sypialnie dwuosobowych, każdy z możliwością dostawki i 1 łazienka z umywalką, bidetem, prysznic, WC.

 

Czteropokojowy apartament: dla 6-8 osób, około 70 m2.: salon-jadalnia z dwuosobową kanapą, kuchnia, 3
sypialnie dwuosobowe, 2 łazienki z prysznicem, umywalka, bidet, WC.

 

Pięciopokojowy apartament: 10 miejsc, około 110 m2: salon -jadalnia z podwójną rozkładaną sofą, aneks kuchenny, 3 sypialnie, jedna sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, 3 łazienki z umywalką, bidetem, prysznicem, WC.

 

Duże grupy: 12-20 osób, 150 m2.: salon- jadalnia 45 m2 z podwójną rozkładaną sofą, aneks kuchenny, 6 sypialni dwuosobowych z + pojedyncze łóżka, 4 łazienki z umywalką, bidetem, prysznicem, WC.

 

Terminy i ceny

Terminy i ceny

Ceny pozostałych apartamentów (4-pokojowych, 5-pokojowych) na zapytanie Cena w euro za apartament zawiera: - wynajem apartamentu na 7 noclegów - opłaty za zużycie mediów - sprzątanie końcowe Cena nie zawiera: - pościeli i ręczników 15 euro/os. (można zabrać swoje) - taksy klimatycznej

Ski info

Cervinia-Valtourneche jest jednym z najwyżej położonych ośrodków narciarskich we Włoszech. Po włoskiej stronie do dyspozycji narciarzy jest ok. 150 km tras na wysokości od ok. 1.500 m. n.p.m. do prawie 3.500 m. n.p.m. Jazda na nartach odbywa się w otoczeniu przepięknych widoków na Matterhorn, a przy dobrej widoczności możemy podziwiać najwyższe szczyty Alp wraz z Mont Blanc. Włoski ośrodek Cervinia-Valtourneche jest połączony ze szwajcarskim Zermatt. Łącznie w obu ośrokach narciarze mają do dyspozycji ponad 350 km tras, wśród niezwykle pięknych krajobrazów najwyższch partii Alp. Narty w tym regionie można uprawiać od listopada do maja w doskonałych warunkach śniegowych.

Ski safari

W czasie pobytu w Cervinii można również wybrać się do pobliskich regionów narciarskich Monterosa (ok. 180 km tras narciarskich), Courmayer u stóp Mont Blanc (ok. 100 km tras narciarskich), a także do włosko-francuskiego ośrodka La Thuille-La Rossiere. Wszystko to dostępne jest na jednym skipassie - Valle d'Aosta.

Ceny skipassów:

Breuil - Cervinia - Valtourneche 150 km tras 

Breuil - Cervinia - Valtourneche + Zermatt 350 km tras

TydzieńPokojeCenaSkipass